Dace Laure

 

Mani sauc Dace. Man ir tikai 40 gadi.
Daudzus gadus biju atkarīga no alkohola. Manā dzīvē nebija nekā svēta, manī bija vienaldzība un katra diena bija viens vienīgs tukšums... Dzīves skaistākie gadi pagāja lietojot alkoholu. Nopietna darbavieta man nekad nebija, jo mēnesi pastrādāju un dzeršanas dēļ atkal „izlidoju” no darba. Savas problēmas mēģināju risināt ar alkohola palīdzību, cerot, ka tas palīdzēs. Un ja tas tā turpinātos, tad rezultāts varēja būt tikai viens – kapi.


Pateicoties Dievam un gādīgiem cilvēkiem, es nokļuvu rehabilitācijas centrā. Te esmu sapratusi, ka ir Dievs un ka bez Viņa labi dzīvot nevar. Nu esmu nokļuvusi uz pareizā dzīves ceļa un arī sapratusi, ka bez alkohola dzīvē ir labākas un skaistākas lietas.

Lai arī sākums rehabilitācijas centrā bija grūts, tomēr caur paklausību, līdzcilvēku atbalstu un Dieva palīdzību ir iespējams tam visam tikt pāri.
Un nu ir pagājis gads kopš esmu šeit. Ir iegūts daudz pozitīvā, ir daudz jaunu draugu un it kā skumji šķirties no šīs vietas. Bet nu es paļaujos uz Dievu, jo zinu, ka Viņš mani mīl un kopā ar Viņu es dzīvošu jaunu dzīvi.

 

 

Kuldīga, 2009. gada oktobris